Květinářství

Pestrou nabídku řezaných a hrnkových květin doplňujeme každý den. Náš profesionální tým floristů s dlouholetou praxí je připraven vyhovět všem Vašim požadavkům a přáním. Dokážeme poskytnout květinářské služby pro jakoukoliv příležitost, např. svatby, narozeniny, plesy, výzdoby kostelů, pohřby a další sezonní dekorace a svátky během celého roku.
Zajištujeme také rozvoz květin, které si můžete objednat na telefonním čísle 731 494 816.

Součástí našeho sortimentu jsou i dárkové poukazy v hodnotách od 100 do 500 kč.

Doplňkovým sortimentem jsou značková vína firmy VINOPA.

Nabízíme

Co vás zajímá?

Svatby

Zajištujeme kompletní svatební servis, snoubencům se snažíme věnovat individuálně a vyhovět všem požadavkům. K rezervaci termínu nás kontaktujte a domluvíme si schůzku, na které nám sdělíte své představy a my vám připravíme návrh. Nabízíme Vám: svatební kytici, korsáž pro ženicha, přízdobu vlasů či jiný šperk, kytice pro maminky, kytice či náramek pro svědkyni nebo korsáž pro svědka, voničky pro svatebčany, dekorace svatebních aut, výzdobu obřadu (kostel, slavobrána, radnice), výzdobu svatebního sálu, polštář nebo podložku na prstýnky, květiny pro družičky a další.

Smuteční vazby

Dle Vašeho přání zajistíme smuteční dekorace k poslednímu rozloučení.
Nabízíme Vám: věnce, kytice, držáky, dekorace na rakev, dekorace urny, vypichované dekorace (srdce, kříže), výzdobu hrobů.
Samozřejmostí je dovoz a instalace smutečních vazeb na místě konání pohřbu.

Dárkové kytice

Zhotovujeme kytice ke každé příležitosti: kytice k narozeninám, zásnubám, svátku, výročí, dětské kytičky, flowerboxy, svátky po celý rok, např. Valentýn, MDŽ, Den matek nebo kytice jen tak pro radost.
Kromě řezaných květin u nás najdete i dárkově upravené hrnkové květiny.

Naše práce

Dárkové poukazy

Hledáte dárek k jakékoli příležitosti?

Objednejte si jednoduše náš dárkový poukaz k narozeninám, svátku, nebo jen tak.